Gruppeinndeling

Det kreves minst 8 av 12 godkjente øvinger for å kunne møte til eksamen.

Hva gjør jeg dersom jeg ikke står på noen av listene?

Dersom du ikke tilhører noen av studieprogrammene i lista under, er det bare å møte opp på en vilkårlig gruppe som passer din timeplan. Gi beskjed til studassen om at du er ny på gruppen, så vil han/hun sørge for å legge deg til i øvingsregistreringssystemet.

Om du har godkjent øvingsopplegg fra tidligere år trenger du ikke å gjøre øvingsopplegget på nytt i år.

Gruppeinndeling

Informasjon om hvor de forskjellige grupperommene er finner du her. Mangler du gruppe, eller lurer på noe, ta kontakt med Gard Spreemann.

Har du etternavn som slutter på Æ, Ø eller Å? En tabbe i fordelingen av grupper har ført til at du kan ha havnet på feil gruppe i øvingssystemet, og per tabellen under ikke har en gruppe. Møt opp på siste gruppe på din linje, og informer gjerne studassen din om at der er feil i systemet.

Studieprogram Gruppe Tidspunkt Rom Studentassistent Studenter
MTBYGG 1 Mandag 10.15 - 12.00 GK1 Marius Thoresen Aandahl - Eggum
2 B23 Håkon Bergerud Grundnes Eklund - Hermansen
3 B21 Kristine Bakken Hetlelid - Langedal
4 R20 Henrik Fiskerstrand Gjørtz Langemyhr - Nilsen
5 R50 Didrik Nielsen Nilssen - Rønneberg
6 R51 Lars Grønmark Holmen Rønneseth - Spets
7 KJL24 Øyvind Øksnes Dalheim Stangvik - Ziedoy
MTDESIG 8 Torsdag 12.15 - 14.00 R20 Henrik Anfinsen Alle
MTEL 9 Fredag 12.15 - 14.00 S23 Aundun Sektnan Aasheim - Fagernæs
10 R41 Tai Terje Nguyen Falck-Pedersen - Karlsen
11 EL23 Martin Slagstad Kaspersen - Pettersen
12 B21 Stig Marsteng Nilsen Prestegårdshus - Wulvik
MTENERG 13 Fredag 10.15 - 12.00 MA23 Anders Aase Solberg Aall - Bråthen
14 K26 Stig Marsteng Nilsen Bringeland - Hammer
15 S22 Einar Skiftestad Ueland Hamre - Lillebo
16 R73 Per Magnus Walmsness Lindeberg - Rønneberg
17 B21 Erik Martinelli Sandvik - Welhaven
MTFYMA 18 Tirsdag 10.15 - 12.00 K26 Alexander Wille Aarberg - Folkestad
19 S24 Stein-Olav Davidsen Frøysa - Kaasa
20 R73 Didrik Nielsen Kristensen - Selnes
21 R60 Merethe Sirevåg Hansen Skarestad - Zhang
MTING 22 Tirsdag 10.15 - 12.00 KJL23 Jonas Gullaksen Straume Amonveschayakul - Lillehagen
23 S21 Martin Slagstad Lima - Vallestad
MTIØT-PP 26 Fredag 10.15 - 12.00 S23 Olav Willumsen Haugå A-Harbo
27 KJL22 Tai Terje Nguyen Holm-Å
MTIØT-EM 24 Fredag 12.15 - 14.00 KJL23 Einar Skiftestad Ueland A-Moen
25 KJL21 Henrik Fiskerstrand Gjørtz Musæus-Å
MTKJ og BKJ 28 Mandag 15.15 - 17.00 R21 Audun Sektnan Abrahamsen - Gourianov
29 KJL22 Øyvind Johansen Gran - Klokkehaug
30 B21 Marius Thoresen Kolobekken - Rosenberg
31 EL23 Lars Grønmark Holmen Solum - Zahraee
MTMART 32 Fredag 12.15 - 14.00 S22 Erling Haugsand Aas - Galta
33 S24 Per Magnus Walmsness Gjengseth - Larsen
34 GK1 Jonas Gullaksen Straume Larssen - Seel
35 B23 Erik Martinelli Sjøberg - Yrke
MTMT 36 Torsdag 12.15 - 14.00 R51 Adrian Haaland Alle
MTNANO 37 Torsdag 10.15 - 12.00 B23 Kristine Bakken Alle
MTPETR 38 Mandag 10.15 - 12.00 K26 Olav Willumsen Haugå Aasnes - Helgestad
39 MA24 Matias Vikse Hølland - Wang
MTPROD 40 Tirsdag 12.15 - 14.00 GK1 Øyvind Øksnes Dalheim Aagaard - Ekern
41 KJL24 Håkon Bergerud Grundnes Elveli - Hoem
42 KJL22 Merethe Sirevåg Hansen Holiman - Martinsen
43 B23 Stein-Olav Davidsen Midtskogen - Pjaaten
44 B21 Matias Vikse Rokvam - Ytredal
MTTEKGEO 45 Mandag 10.15 - 12.00 KJL23 Alexander Wille Alle
MTTK 46 Torsdag 14.15 - 16.00 R91 Anders Aase Solberg Aase - Grande
47 R20 Øyvind Johansen Guttulsrud - Kvaale
48 R51 Adrian Haaland Kvello - Pettersen
49 B23 Henrik Anfinsen Pukstad - Wilson
2013-02-15, spreeman