Gruppeinndeling

Hva gjør jeg dersom jeg ikke står på noen av listene?

Dersom du ikke tilhører noen av studieprogrammene i lista under, er det bare å møte opp på en vilkårlig gruppe som passer din timeplan. Gi beskjed til studassen om at du er ny på gruppen, så vil han/hun sørge for å legge deg til i øvingsregistreringssystemet.

Om du har godkjent øvingsopplegg fra tidligere år trenger du ikke å gjøre øvingsopplegget på nytt i år.

Gruppeinndeling

Informasjon om hvor de forskjellige grupperommene er finner du her.

Studieprogram Gruppe Tidspunkt Rom Studentassistent Studenter
MTBYGG 1 Torsdag 08.15 - 10.00 S24 Einar Digernes Aagaard - Blumer
2 S22 Martin Slagstad Borgås - Gangenes
3 KJL22 Ludvig Nielsen Gimnes - Jensen
4 S23 Finn-Idar Grøtta Giske Jenssen - Lund
5 KJL21 John Fredrick Berntsen Lunde - Osen
6 S21 Henrik Anfinsen Ottemo - Strand
7 KJL23 Kristine Bakken Sundström - Åberg
MTDESIG 8 Tirsdag 12.15 - 14.00 B21 Henrik Anfinsen Aspen - Kvelland
52 S22 Markus Malema Lønvik - Øverås
MTEL 9 Tirsdag 10.15 - 12.00 KJL21 Truls Klami Aarnes - Hage
10 KJL24 Kasper Linnestad Hallum - Langseth
11 KJL23 Johan Helsing Leivsdottir - Smith
12 KJL22 Vegard Solberg Steinseth - Åsheim
MTENERG 13 Tirsdag 10.15 - 12.00 ELROM-G034 Jon Vegard Venås Abraha - Bødal
14 ELROM-G022 Preben Fürst Tyvold Carlsen - Hegsethtrø
15 ELROM-G012 Hans Langva Skarsvåg Heimdal - Kyllingstad
16 ELROM-G038 Trygve Bærland Lian - Olsen
17 ELROM-G026 Snorre Alexander Husby Paulsen - Stokland
18 B23 Markus Malema Sunde - Ånes
MTFYMA 19 Fredag 12.15 - 14.00 R92 Øyvind Wiig Petersen Aakre - Halvorsen
20 R90 Johan Helsing Hansen - Legernæs
21 R73 Truls Klami Lichtenberg - Samseth
22 K27 Ludvig Nielsen Sandal - Øvestad
MTING 23 Torsdag 12.15 - 14.00 KJL21 Marius Thoresen Aakhus - Kristiansen
24 B23 John Fredrick Berntsen Kristoffersen - Wille
MTIØT-PP 25 Tirsdag 10.15 - 12.00 ELROM-A168 Stein-Olav Davidsen Bech - Jeevaharan
26 ELROM-B113 Øyvind Wiig Petersen Karlsen - Wille
MTIØT-EM 27 Tirsdag 10.15 - 12.00 S21 Ola Gjønnes Alle
MTKJ 28 Mandag 15.15 - 17.00 R91 Kasper Linnestad Aae - Folkestad
29 R93 Marius Thoresen Folstad - Langfjæran
30 R92 Preben Fürst Tyvold Larsen - Pedersen
31 R90 Øyvind Øksnes Dalheim Reiersølmoen - Øxnevad
MTMART 32 Torsdag 14.15 - 16.00 S22 Martin Slagstad Aasen - Frimanslund
33 S23 Bjørn Håkon Frodal Gjørtz - Konsmo
34 S24 Stein-Olav Davidsen Kristiansen - Rist-Christensen
35 KJL23 Emile Rusten Riste - Århus
MTMT/BKJ 36 Onsdag 14.15 - 16.00 S22 Henrik Schmidt-Didlaukies Alle
MTNANO 37 Fredag 12.15 - 14.00 MA21 Hans Langva Skarsvåg Alle
MTPETR 38 Mandag 12.15 - 14.00 KJL22 Emile Rusten Berg - Johansen
39 S21 Siri Holthe Mathisen Kaarbø - Onstein
40 S24 Henrik Schmidt-Didlaukies Raaen - Årstad
MTPROD 41 Fredag 10.15 - 12.00 S24 Bjørn Håkon Frodal Aagaard - Ekkerhaugen
42 S23 Einar Digernes Elvsaas - Herstad
43 KJL22 Ola Gjønnes Hillestad - Kvam
44 S21 Jon Vegard Venås Kvamme - Olsen
45 S22 Ludvig Nielsen Overå - Sunde
46 R50 Trygve Bærland Sundt - Åtland
MTTEKGEO 47 Mandag 12.15 - 14.00 KJL23 Øyvind Øksnes Dalheim Alle
MTTK 48 Mandag 15.15 - 17.00 ELROM-G026 Vegard Solberg Aabrek - Garsjø
49 ELROM-G034 Siri Holthe Mathisen Gilde - Leithe
50 ELROM-G022 Finn-Idar Grøtta Giske Lie - Røyland
51 ELROM-G038 Kristine Bakken Saltvedt - Worren
2012-01-20, spreeman