Gruppeinndeling

Hva gjør jeg dersom jeg ikke står på noen av listene?

Dersom du ikke finner navnet ditt på noen listene, er det bare å møte opp på en vilkårlig gruppe tilhørende ditt studieprogram for så å gi beskjed til studentassistenten om at du er ny på gruppen. De studentene som ikke tilhører noen av disse studieprogrammene har blitt plassert på en tilfeldig gruppe, så sjekk alle listene før du kontakter en studentassistent.

Om du har godkjent øvingsopplegg fra tidligere år trenger du ikke å gjøre øvingsopplegget på nytt i år.

Informasjon om hvor du finner de forskjellige grupperommene, finner du her.

Gruppeinndeling

Studieprogram Gruppe Tidspunkt Rom Studentassistent Studenter
MTBYGG 1 Mandag 12.15 - 14.00 EL23 Christer Mathiesen Almestad - Due
2 B22 Lars Krogvig Dybvik - Harstad
3 VA2 Thea Bjørnland Hartmann - Kvalsvik
4 S22 Rune Tungen Kårstad - Pedersen
5 R91 Finn-Idar Grøtta Giske Pettersen - Solvang
6 GK1 Martin Slagstad Stene - Åsland
MTDESIGN 7 Tirsdag 12.15 - 14.00 R50 Øyvind Othar Persvik Alle
MTEL 8 Fredag 10.15 - 12.00 KJL22 Rune Tungen Arnesen - Granås
9 KJL21 Thomas Walle-Hansen Haddeland - Liland
10 MA24 Bendik Male Kolberg Linde - Solum
11 MA21 Markus Edward Malema Solvang - Aasheim
MTENERG 12 Torsdag 10.15 - 12.00 MA24 Lars Bakke Krogvig Aftret - Eide
13 MA21 Thea Bjørnland Ekern - Høivik
14 S22 Øyvind Wiig Petersen Håberg - Mørk
15 S23 Øyvind Othar Persvik Nesje - Solbakken
16 S24 Finn-Idar Grøtta Giske Solberg - Aas
MTFYMA 17 Torsdag 8.15 - 10.00 R51 Stein-Olav Davidsen Albrechtsen - Eek
18 R20 Henrik Anfinsen Eie - Ingebrigtsen
19 R60 Trygve Ræder Isaksen - Lind-Tviberg
20 R50 Bård Stana Lysgaard - Sandvik
21 R93 Stein Melvær Nornes Sigfusdottir - Wiig
MTING 22 Fredag 10.15 - 12.00 R90 Martin Slagstad Adsen - Idland
23 R20 Bård Stana Iversen - Øie
MTIØT-EM 24 Fredag 10.15 - 12.00 R50 Anders Fredrik Kiær Ameln - Medhus
25 RKJL23 Håkon Leknes Midttun - Aas
MTIØT-PP 26 Tirsdag 12.15 - 14.00 B23 Håkon Heir Baunan - Kringhaug
27 B21 Siri Holthe Mathisen Lillevand - Aarlott
MTKJ 28 Fredag 12.15 - 14.00 R54 Truls Klami Al-Janabi - Hansen
29 KJL24 Trygve Ræder Hauge - Nguyen
30 KJL22 Henrik Anfinsen Nilsen - Aanderaa
MTMART 31 Torsdag 10.15 - 12.00 KJL24 Siri Holthe Mathisen Acevedo - Fossan
32 KJL23 Knut Sverdrup Fossdal - Jahn
33 KJL22 Markus Edward Malema Jenssen - Palm
34 KJL21 Tom Are Grøv Paramsothy - Åsheim
MTMT 35 Onsdag 12.15 - 14.00 R21 Inger Marie Ringheim Alle
MTNANO 36 Tirsdag 10.15 - 12.00 R21 Georg A. Bugge Alle
MTPETR 37 Tirsdag 12.15 - 14.00 KJL23 Stein-Olav Davidsen Albrigtsen - Fylling
38 KJL21 Jørgen Johannessen Gorski - Løbergsli
39 K26 Inger Marie Ringheim Midtgarden - Stefanussen
40 K27 Stein Melvær Nornes Sæten - Ånensen
MTPROD 41 Tirsdag 10.15 - 12.00 R20 Christer Mathiesen Ahmad - Fenre
42 KJL24 Håkon Leknes Ferkingstad - Hove
43 KJL22 Håkon Heir Høydal - Mikaelsen
44 B23 Truls Klami Moe - Stensaker
45 KJL21 Jørgen Johannessen Storesund - Aasheim
MTTEKGEO 46 Tirsdag 10.12 - 12.00 KJL23 Knut Sverdrup Alle
MTTK 47 Torsdag 10.15 - 12.00 ELROM-B113 Georg A. Bugge Angelsen - Følgesvold
48 ELROM-A172 Mathias Marley Garmannslund - Larsen
49 ELROM-A168 Jonas Straume Lehn - Sandell
50 ELROM-G012 Eirik Skulstad Saue - Aakre
BKJ 51 Fredag 12.15 - 14.00 R73 Anders Kiær Alle
2011-02-02, spreeman