Gruppeinndeling

Gruppe 1

Måndag kl 17.15 - 19.00, på R60.
Gruppelærar: Olav Brautaset.

Torstein Fjeldstad
Hanna Steinshagen
Sondre Tofte
Ole Steinar Skrede
Mariannne Stornes
Marte Aarmo
Kristina Dybvik
Camilla Leraand
Kristen Hammervold
Mats Ellingsen
Christen Settemsdal
Anders Kjelsbøl
Kristin Solbakken
Bjørn Fløtten
Anne Marte Haug Olstad
Andreas Amundsen
Guro Aglen
Øystein Settem Wold
Christoffer Rognaldsen
Egil Aleksander Bugge
Marte Karset

21 studentar

Gruppe 2

Onsdag 12.15 - 14.00, på B22.
Gruppelærar: Per Hag.

Cornelis Van Der Wijst
Mona Senneset
Kenneth Sjursen
Ingrid Håskjold
Åshild Kapperud
Brage Sæth
Vegard Rasdal
Per Kristen Lilleengen
Espen Nielsen
Daniel Ali
Karoline Espelie
Mari Vold
Jon Berg Jørgensen
Marie Letnes Hallheim
Per Kristian Ørke
Herman Galteland
Silje walseth
Hanne Gunby
Trine Skavhaug
Lorents Granvås
Jacob Prescott

21 studentar

Gruppe 3

Måndag kl.17.15 - 19.00, på R92.
Gruppelærar: Yvonne Grimeland.

Andreas Flakstad
Bergljot Opsal Hofstad
Monica Siksjø
Thor Olaf Klemsdal
Emil Christiansen
Sindre Aalen
Marie Foss
Karoline Ertesvåg
Krishna Pantha
Vegard Fiskum
Arvind Chawla
Kenny Hoti
Tiril Hillestad
Synne Tveiten
Eirik Stadheim
Ståle Toften
Tobias Grøsfjeld
Jonas Kjellstadli
Emil Gautesen
Sondre Solheim
Kristoffer Helming
Marthe Holm Sveggen
Hy Man Trinh
Philip Østli
Even Hunnes Helgesen Hansen
Sverre Guldbrandsen

26 studentar

Gruppe 4

Onsdag 14.15- 16.00 på R50.
Gruppelærar: Dag-Vidar Bauer.

Liliya Zhupanov
Sol Fossen
Rune Tapio
Daniel Sivertsen
Helene Kjær
Anders Holm
Emil Hjelvik
Roger Søraa
Ida Jøssang
Stina Lande
Astrid Nordby
Therese Hagland
Erik Rybakken
Marit Anderson
Ola Martin Støvneng
Liv Randi Henøen Sødal
Kaya Sinem Cetin
Henning Myhrehagen
Randi Johanne Skjerve
Mikael Normann
Anna Testaniere
Chenxing Li

23 studentar

Gruppe 5

Torsdag kl 12.15- 14.00 på R60.
Gruppelærar: Tea Toft.

Fredrik Samdal
Paul Bergene Holm
Stein Are Eian
Thomas Westly Eriksen
Johan Fjeldtvedt
Trude Walleraunet
Vegar Andreassen
Hege Fiske
Kathrine Dybwad
Susanne Mehus
Kenneth Slaatsveen
Torbjørn Sleire
Kristoffer Korsvold
Arve Seljebu
Kristine Fry
Mari Helen Ekeland
Elisabeth Solheim
Åshild Saastad
Eirik Kjønstad
Astrid Tessem
Reidun Ødegaard
Marte Kristiansen
Vilde Naume Solem
Marte Oldervoll

24 studentar

Gruppe 6

Torsdag kl 12.15 -14.00 på R92.
Gruppelærar: Olav Brautaset.

Eivind Vae
Mathias Gjerland
Didrik Ellefsen
Eirik Andreas Mork
Rune Kleiven Rynning
Tone Hosking
Madeleine Lorås
Pål Fredrik Burås
Paal Greva Skovdahl
Ida Jenssen
Ingeborg Nygard
Inga Bergseng
Katrine Aarø
Kristoffer Melleby
Gisle Gillerhaugen
Alexander Vanvik
Oscar Hansen Federl
Espen Broen
Håvard Rekdal Dybvik
Marthe Sødermann
Harald D. Seip
Simen Wold Stavrum

22 studentar

Gruppe 7

Torsdag kl 12.15-14.00 på R93.
Gruppelærar: Torbjørn Viksand

Jo Friedmann
Pål Bøckmann
Aleksander Rognhaugen
Christian Strand Young
Ellen Davies
Eirik Myrvoll-Nilsen
Fredrik Kirkemo
Marit Melhuus
Ingebjørg Valkvæ
Anastasie Nosireve
Therese Karlsen
Øyvind Høiseth
Kristine Ristad
Tone Jensen
Magnus Kivø
Jørgen Nordmoen
Kristian Kyvik
Marit Brakstad
Silje Sæther
Kim Fredrik Kristiansen
Jens Kristian Setsaas
Tore Nautnes
Fahd Newaz

23 studentar

2010-09-23, Yvonne Grimeland