Øvingsgrupper MA1103, 2010v


Gruppe 1: Mandag 12.15-14.00, S23

  1. Sigve Eliassen
  2. Ingrid Berge
  3. Anne-Lise H. Humstad
  4. Britt Lunde Raftefold
  5. Lene K. Tapio
  6. Ida Hellum
  7. Johanne Borhaug
  8. Sara Hald
  9. Isabella Solem
  10. Ingrid B. Wikeland
  11. Marie Navestad Gundersen
  12. Espen Forså
  13. Einar M. Vestbøstad
  14. Tor Borgan
  15. Håkon Høgset
  16. Håkon Kristiansen
  17. Mariusz Santora
  18. Anette Strøm

Gruppe 2: Mandag 12.15-14.00, S24

  1. Line Skar
  2. Guro Seternes
  3. Agnes Alexandersen
  4. Hilde A. Bakkan
  5. Chris Busuttil
  6. Kristine Line Aasland
  7. Nina Heir
  8. Mia Dimmeldal
  9. Karoline Osnes
  10. Silje Sæther
  11. Kristoffer S. Fossdal
  12. Hai Phan Minh
  13. Audun M. Breines
  14. Arne Olav G. Fredriksen
  15. Bjørnar Bergersen
  16. Daniel Knudsen
  17. Truls Aastebøl
  18. Ulf Nore
  19. Elin M. Trondsen
  20. Thor M. Nordahl

Gruppe 3: Torsdag 14.15-16.00, B23

  1. Anders Ohma
  2. Thomas Parelius
  3. Nora Malene Nordland
  4. Vegard Andreassen
  5. Marshan S. Andersen
  6. Aina Elisabeth Thunestveit
  7. Tonje Kristiansen
  8. Trond Søreng
  9. Daniel Digre
  10. Joacim Sydnes
  11. Øystein Skartsæterhagen
  12. Simen Martinussen
  13. Magun Moen Nystad
  14. Andreas Mørch Lind
  15. Tore Dyrehaug Mo
  16. Kristine Perander
  17. Erik Ikdal
  18. Christoffer H. Laache
  19. Sindre A. Gjerde
  20. Eivind Seim
  21. Rune Haugen
  22. Andreas Amundsen
  23. Eirik Omre
  24. Rikke Bryntesen

Gruppe 4: Torsdag 16.15-18.00, B23

  1. Johannes P. Lorentzen
  2. Kristine Øyen
  3. Anne Husby Rosnes
  4. Jonas G. Brand
  5. Vegard Hagen
  6. Fredrik S. Moen
  7. Olav Rossøy
  8. André Flakke
  9. Runar Skålbones
  10. Alexander Flo
  11. Magnus Eik
  12. Eirik Løhaugen Fjærbu
  13. Morten Vassvik
  14. Jon S. Frøland
  15. Rikard Ø. Andreassen
  16. Felix Prinz
  17. Kjell Anderssen
  18. Malene Sunmestad
  19. Ingeborg Berg
  20. Mette Schubert
  21. Silje Mordal
  22. Bendik Hage
  23. Inger Ellingsen

Gruppe 5: Fredag 10.15-12.00, R40

  1. Mats Ellingsen
  2. Kristine Børset
  3. Siri Grøstad
  4. Hilde Østerhus
  5. Torbjørn Kringeland
  6. Grunde H. Wesenberg
  7. Jon Vegard Venås
  8. Elisabeth Midtli
  9. Astri S. Lindbæck
  10. Christian L. Sæterbø
  11. Ola B. Jermstad
  12. Cathrine Fosseide
  13. Sunniva Thesen
  14. Erlend Tjelle
  15. Eirik Mongstad
  16. Bård Blæsterdalen
  17. Fredrik Sandbakk
  18. Isak Buhl-Mortensen
  19. Åsmund Sletten
  20. Marius Lie Winger
  21. Runar Karlsen Bruaas
  22. Alexander Helland

—-

Gruppe 6: Fredag 12.15-14.00, R40

  1. Vegard Sjonfjell
  2. Rune Lindstad
  3. Ping Mei
  4. Espen Undheim
  5. Jan-Tore Time
  6. Marte L. Nilsen
  7. Sondre Kvamme
  8. Moslemh Shakibani
  9. Farideh Shakibani
  10. Momeneh Shakibani
  11. Guri Haugen Aardal
  12. Petter Løkken
  13. Kristin T. Kjøglum
  14. Jørgen H. Theodorsen
  15. Monika Myreng
  16. Mathias A. Arnesen
  17. Tina Beate Bjørk
2010-02-15, Heidi Dahl